Firma WEREL & FOX przez kilkanaście lat działania na runku nieruchomości północno- wschodniej Polski zdobyła olbrzymie doświadczenie oraz zaufanie wielu

Klientów. Chcemy podzielić się z Państwem naszym sukcesem. Proponujemy Państwu współpracę na zasadach franczyzny. Poszukujemy Partnerów chcących poprowadzić własne biuro, pod marką Werel Nieruchomości, na terenie całej Polski.

 
Oferujemy specjalistyczne i profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży oraz najmie wszelkiego rodzaju nieruchomości zarówno mieszkaniowych- mieszkania, domy, działki budowlane, jak i komercyjnych- lokale użytkowe o charakterze biurowym, usługowym, handlowym, hale, magazyny, działki inwestycyjne i obiekty.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najkorzystniejszych transakcji. Gwarantujemy fachową,  kompleksową i miłą obsługę oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

Współpracujemy z renomowanymi białostockimi kancelariami prawnymi i notarialnymi oraz z geodetami i architektami, a także z wieloma biurami nieruchomości.

Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół wysoko wykwalifikowanych konsultantów z wieloletnim doświadczeniem i doskonale znających rynek nieruchomości.

Wersja mobilna