Obrazek ładowania

O nas

Firma WEREL&FOX, obejmująca zasięgiem swojej działalności teren północno-wschodniej Polski, założona została w 2004 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa na rynku nieruchomości. Mamy już na swoim koncie wiele udanych transakcji sprzedaży, najmu i dzierżawy różnego rodzaju nieruchomości- domów, mieszkań, gruntów, lokali użytkowych (handlowych, biurowych) oraz obiektów komercyjnych przeznaczonych pod działalność usługową bądź produkcyjną. Ponadto zajmujemy się wyszukiwaniem ofert na zlecenie, regulacją stanów prawnych nieruchomości, pomocą formalno – prawną, doradztwem kredytowym, wyceną nieruchomości, świadectwami energetycznymi, nadzorem inwestorskim oraz przeprowadzaniem analiz i raportów rynkowych, ubezpieczeniami nieruchomości.

 Firma należy do prestiżowych stowarzyszeń branżowych: Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami "POLONIA" zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości (PTDiDRN). Firmę prowadzi Ekspert i Doradca Rynku Nieruchomości prawnik mgr Joanna Werel, posiadająca licencję pośrednika Nr 4277. Współpracujemy z renomowanymi białostockimi kancelariami prawnymi i notarialnymi, a także z geodetami, architektami oraz bankami, zapewniając tym samym naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Tworzymy zespół uzupełniających się fachowców, stale analizujących zmieniającą się sytuację na rynku nieruchomości oraz aktualizujących swoją wiedzę z zakresu prawa i ekonomii. Głównym założeniem Firmy jest spełnianie oczekiwań Klientów, ponieważ to właśnie Państwo decydują o naszym sukcesie. Najważniejszym elementem naszej pracy jest prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną, kompleksową i miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Potrafimy w sposób niekonwencjonalny i kreatywny podejść do Państwa zamówień i oczekiwań. Cechuje nas szybkość w działaniu, efektywność i profesjonalizm.

W zakresie promocji i reklamy korzystamy z usług mediów, prasy oraz agencji reklamowych. Państwa ofertę promujemy w formie ogłoszeń prasowych oraz w tematycznych portalach internetowych (BiałystokOnline, Domiporta, GazetaDom, Money.pl, Ofery.net, otoDom, domygrunty.pl, tablica.pl), poprzez codzienną aktualizację ofert na naszej stronie internetowej a także przez kampanię banerową i mailingową.

Dzięki wieloletniej obecności na podlaskim rynku nieruchomości uzyskaliśmy doskonałą znajomość rynku i potrzeb Klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Firmy. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia zaoszczędzą Państwo wiele cennego czasu i nieoczekiwanych stresów.